top of page

היהלום האוסטרי - ללא ימים חופשיים 7 לילות 8 ימים

רביעי-רביעי 16-23/8
שמונה ימים, שבעה לילות

אוסטריה היפה כולל 5 ארוחות ערב

מחיר מיוחד לחברי מועדון :

מחיר לאדם בחדר זוגי: ₪4950
ניתן לחלק עד 5 תשלומים ללא ריבית
תוספת ליחיד בחדר: 1350 ₪
**המחיר מוגבל ל 20 נרשמים ראשונים !
*המחירים מותנים בשער יורו עד 4.00מעל לכך תחול תוספת.
המחיר כולל :

היהלום האוסטרי 16-23/8

 7 לילות, 8 ימים
***ללא ימים חופשיים, כולל כניסות לכל האטרקציות במסלול***

אוסטריה הינה אחת המדינות היפות ביותר ביבשת אירופה. נופי רכסי האלפים ההרריים והמושלגים, כפריה העתיקים והיפים, ועריה מלאות ההוד. האומנות והתרבות האירופאית הקלאסית וכמובן מטעמי המטבח האוסטרי ,השניצל הוינאי, השוקולד ושאר המאכלים האופיניים לה- כל אלו הופכים את אוסטריה ליעד תיירותי מוביל.


פרטי הטיסות:

16/8 תל אביב ברטיסלבה המראה: 12:30 נחיתה: 15:05

23/8 ברטיסלבה תל אביב המראה: 16:05 נחיתה 20:30


יום 1: תל אביב – ברטיסלבה:

ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס לברטיסלבה.. לאחר הנחיתה נערוך סיור בברטיסלאבה בה נתחיל בתצפית מרהיבה על העיר ועל נהר הדנובה מגבעת המצודה. נעבור דרך שער מיכאל המפורסם ונסייר בעיר העתיקה והנעימה עם שלל המונומנטים והמבנים המרשימים בה. לינה בברטיסלבה


יום 2 לינץ – אזור זלצבורגרלנד/טירול.

לאחר ארוחת הבוקר ניסע מערבה ובדרכנו נעצור לביקור בלינץ היפה והמרשימה, העיר השלישית בגודלה באוסטריה אשר נבחרה בשנת 2009 לבירת התרבות של אירופה. נטייל בכיכר המרכזית הגדולה והמרשימה, "האוטפלאץ" השוכנת על גדת הדנובה. נראה את עמוד השילוש הקדוש הבנוי משיש לבן, את בית העירייה העתיק, את הכנסייה העתיקה הצבועה בירוק, את הארמון המפואר של הקיסר פרידריך השלישי ואת הקתדרלה החדשה הבנויה בסגנון גותי מרשים. בשעת ערב נגיע למלוננו.


יום 3: באד גסטיין - מפלי קרימל – צל-אם-זה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעיירת הספא והסקי באד גסטיין, נתרשם מהארכיטקטורה היפה ומהמפל השוצף המרכז נעיירה. נמשיך למפלי קרימל הנחשבים לגבוהים ביותר באירופה. נצפה בהשתאות במים השוצפים שמקורם במי השלגים של האלפים הגבוהים, הנופלים מגובה של 380 מטר ומתנפצים אל הקרקע בעוצמה רבה. נטפס בטיול רגלי לנקודות תצפית מרהיבות הנמצאות בסמוך למפל הגועש. נמשיך לעיירת הסקי היפהפייה צל- אם-זה, השוכנת על שפת אגם קסום, בין היפים ביותר באזור. נטייל לאורך הטיילת היפהפייה שעל שפת האגם, נראה את מגדל העיר העתיק ונהנה מהמדרחוב הגדוש בבתי קפה וברים. בתום היום נשוב למלוננו שבאזור חבל טירול לארוחת ערב ולינה.


יום 4: חבל זלצקמרגוט –סנט וולפגאנג – באד אישל – האלשטאט

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בנוף הציורי באזור האגמים של חבל זלצקמרגוט. ניסע בדרך יפיפייה לאורך נהרות ואגמים כחולים נתחיל את ביקורינו בעיירת הנופש "סנט גילגן" הנמצאת על הגדה הצפונית של אגם וולפגאנג, נחצה את האגם בשייט מקסים ונגיע לביקור בעיירה הציורית סנט וולפגאנג, נספוג את האווירה הכפרית הרגועה אל מול נופי האגם וההרים שמסביב . בתום הביקור ניסע לבאד אישל, מקום מגורי הקיץ של הקיסר פרנץ יוזף. נראה את הטיילת שבה הוא הציע נישואין לנסיכה סיסי ולא נפסח כמובן על קונדיטורית "צאונר" המפורסמת. נמשיך לעיירה העתיקה "האלשטאט" הנחשבת בעיני רבים ליפה ביותר באוסטריה בשל בתי העיירה הבנויים על צלע הר הנושק לאגם שלמרגלותיו. בתום הביקור ניסע חזרה למלוננו שבאזור חבל טירול לארוחת ערב ולינה.


יום 5: זלצבורג

הבוקר ניסע לזלצבורג, עיר הולדתו של מוצרט שעל גדות הנהר הזלצאך. נטייל בעיר העתיקה והיפהפייה, נראה את גני מיראבל היפים שבהם צולמו סצנות מתוך הסרט "צלילי המוסיקה", נחצה את גשר המנעולים, נראה את בית הולדתו של מוצרט, את הקתדרלה המרשימה, את רחוב היהודים ואת רחוב הזהב. נבקר גם בכיכר עם המזרקה הגדולה באירופה, מזרקת הסוסים המרשימה ועוד. בתום הסיור נחזור למלוננו לארוחת ערב ולינה.


יום 6: קניון ליכטנשטיין והר גרוסגלוקנר

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בקניון ליכטנשטיין המרשים שנוצר על ידי מי הנהר שנחצבו בסלע בעידן הקרח. נלך בערוץ על גשרוני עץ שמתחתיהם זורמים מי הנהר הגועשים ונראה את המראות המרשימים שייצר הטבע עד שנגיע למפל הגדול שבקצהו. בתום הסיור ניסע באחת מן הדרכים היפות ביותר באירופה, דרך מעברי ההרים של האלפים הגבוהים, להר הגרוסגלוקנר שנחשב לגבוה שבהרי אוסטריה. במהלך הנסיעה נעצור לתצפיות נוף מרהיבות ולביקור במוזיאון האלפיניסטי. בסוף מסלול הנסיעה דרך נופים עוצרי נשימה, נגיע למתחם פרנץ יוזף לתצפית פנורמית על קרחון העד האדיר שממול. נראה את המרפסת של הקיסר ונבקר בבית הזכוכית של סברובסקי ובתום היום נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.


יום 7: זלצבורגרלנד - וינה

לאחר ארוחת בוקר נעזוב את מלוננו וניסע לוינה. נסייר בווינה המוכרת גם כבירת הוואלס, השטרודל והשניצל. נתחיל את הסיור בעיר העתיקה ונראה את בית האופרה המפואר, כיכר מריה תרזה, בית הפרלמנט, ארמון הופבורג, קתדרלת סנט סטפן, כיכר היהודים עם אנדרטת ה"ספריה" ועוד. נמשיך למתחם בתי הונדרטוואסר שבווינה שם נוכל להתרשם מהארכיטקטורה הייחודית המשולבת בצמחייה טבעית. נסיים את היום במלוננו.


יום 8: ברטיסלבה – תל אביב

לאחר ארוחת בוקר נשלים את הסיור בעיר ובהתאם לשעת הטיסה ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לתל אביב.

מחיר מיוחד לחברי מועדון טיולי מאור:מחיר לאדם בחדר זוגי: 4950

ניתן לחלק עד 5 תשלומים  ללא ריבית

תוספת ליחיד בחדר:    1350

**המחיר מוגבל ל 20 נרשמים ראשונים !

*המחירים מותנים בשער יורו עד 4.00מעל לכך תחול תוספת.

המחיר כולל :

  • · טיסות ישירות לברטיסלבה

  • מלונות מדרגת תיירות טובה על בסיס BB + 5 ארוחות ערב.

  • אוטובוס לביצוע הטיולים.

  • כניסות לאתרים כמפורט במסלול.

  • מדריך מקצועי מבית אופיר טורס.

  • טיפים לנותני השירותים בחו"ל.

המחיר אינו כולל:

· תשר למדריך הקבוצה

· ארוחות נוספות

· ביטוח בריאות לחו"ל, או כל ביטוח אחר

· הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו )על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול(

· תוספת דלק ומיסים תוספת דלק שתחול לאחר – 1.1.23 וכן מיסי נמל בחו"ל

· כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"

הערות:

· המחיר מותנה במינימום 40 נוסעים משלמים

· המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדר ומקומות הלינה.

פירוט דמי ביטול כלליים

*  עד 90 יום לפני היציאה  199 יורו לאדם

*  מ-90 עד 60 יום ליציאה דמי ביטול של 50% מעלות הטיול.

*  מ-60 עד 30 יום 75% מעלות הטיול.

*  מ-30 יום ועד היציאה 100% דמי ביטול.

***חובה לבצע ביטוח נסיעות לחו"ל המכסה דמי ביטול עקב סיבה רפואית*****

.

*  במקרה של ביטול הטיול על ידי הלקוח עקב מקרה של כוח עליון כמוגדר בחוק (כוח עליון: לרבות מצב חרום המוכרז על ידי המדינה, תנאי מזג אוויר קיצוניים, גיוס המפעל בזמן חירום, מלחמה, רעידת אדמה, המונעים את הפעילות המתוכננת ואשר יש בהם כדי להשליך על עצם קיום האירוע או על היקף המשתתפים בו למעט הוצאות בפועל) אשר ימנע מהקבוצה לצאת

לטיול, יבוטל הטיול וכל סכום שייגבה/נגבה על ידי טיולי מאור למעט כל ההוצאות שאופיר טורס שילמה לספקי השירותים בטיול לרבות חברות התעופה, ספק המלונות וכו'.

* יובהר כי ביטול ייעשה בכתב בלבד וכל עוד לא נשלח ביטול יש לראות את הנסיעה כמאושרת.

*  יש לשים לב שכל ביטול נוסע אשר יגרור שינוי במספר הנוסעים המינימלי עליו סוכם, יגרור שינוי במחיר

* לפני כרטוס ניתן יהיה לשנות שמות, מרגע הכרטוס יחולו דמי שינוי על החלפת שמות בכפוף לתנאי חברות התעופה.

bottom of page