top of page

טיול מאורגן למרוקו אל ערי המלוכה המדהימות

28/11-5/12 שלישי-שלישי
שמונה ימים, שבעה לילות
(7 ימים מלאים)

טיול מאורגן למרוקו חצי פנסיון כולל אטרקציות ללא ימים חופשיים

מחיר מיוחד לחברי מועדון :

מחיר לאדם בחדר זוגי: 5550 ₪
ניתן לחלק עד 5 תשלומים  ללא ריבית

לנרשמים עד 10/9/23 200₪ הנחה נוספת לזוג
או 10 תשלומים ללא ריבית
תוספת ליחיד בחדר:    1200 ₪  

המחיר מותנה בשער חליפין דולר שקל עד 3.9

טיול מאורגן מרוקו

אל ערי המלוכה

7 לילות, 8 ימים

טיסות אל - על

28/11-5/12

***ללא ימים חופשיים, כולל כניסות לכל האטרקציות במסלול***


ארץ רבת פנים ומרתקת היא מרוקו: עשירה בערים עתיקות וסיפורי אלף לילה ולילה, מגוונת בנופים מחופי הים התיכון והאוקיינוס האטלנטי, דרך הרי האטלס ועד למדבר סהרה. טיול מאורגן למרוקו מציע חוייה קולינרית עשירה, שווקים ססגוניים וטבע עשיר. תושביה של מרוקו הם אנשים מסבירי פנים ומכניסי אורחים, באווירה חמה וידידותית. זוהי ארץ עשירה בפולקלור עם מספרי סיפורים, מוזיקה אנדלוסית, ריקודים ססגוניים וחפלות בערים הגדולות. טיולנו למרוקו הוא טיול של חוויות מרגשות, מראות, טעמים, צבעים וריחות.


פרטי הטיסות:

תל אביב מרקש 28/11  טיסת אל על המראה:  11:30 נחיתה: 16:55

מרקש-תל אביב 5/12  טיסת אל על המראה: 18:15 נחיתה : 00:50


יום 1 - תל אביב - מרקש

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון לטיסה ישירה למרקש במרוקו. לאחר הנחיתה וסידורים פורמליים בשדה התעופה המקומי, נצא בנסיעה לכיוון המלון לתהארנות וארוחת ערב.


יום 2 - קזבלנקה - העיר הלבנה

לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא בנסיעה לקזבלנקה (Casablanca) – העיר הלבנה, העיר הגדולה ביותר במרוקו, בירתה המסחרית והכלכלית של מרוקו, המשקפת את גרסתו הליברלית של האיסלאם. עם הגעתנו לעיר, נצפה במסגד חסן השני, הבנוי מעל האוקינוס, הגבוה בעולם, ונחשב לאחת היצירות הארכיטקטוניות המפוארות והאדירות ביותר שנבנו בעולם המוסלמי במאה ה-20. נעצור להפסקת צהריים בטיילת המפורסמת של קזבלנקה, נמשיך לביקור בבית הכנסת המפואר בית אל. ונבקר בכיכר מוחמד ה-5, המרכז המנהלי של העיר. נשוטט ברובע אל-חאבוס בין בתי קפה והעוגיות, אזור הקניות, והאדריכלות המיוחדת. נסעד ארוחת ערב ונלון בקזבלנקה.


יום 3 - רבאט - פס

לאחר ארוחת הבוקר נעשה דרכנו לעיר רבאט. נצא לסיור היכרות בעיר המרתקת ובה שדירות רחבות, צריחי מינארטים ומרחבים ירוקים. נבקר ברחבת ארמון המלך ובמוזוליאום שבנה המלך חסן השני, לזכר אביו מוחמד החמישי. נבקר ב"מדינה" (העיר העתיקה) שמוקפת בחומה אנדלוסית, נבקר בקסבה (מצודה) אל-הודאיה שבתוך המדינה, נעלה על חומות הרובע העתיק ונצפה בעיר סאלה, השוכנת מעברו השני של הנהר. בתום סיורנו, נצא את העיר, נחצה את המישורים הפוריים של מערב מרוקו וניסע לכיוון העיר פס, אליה נגיע לקראת ערב. לינה בפס.


יום 4 - פס + מופע פולקלור חתונה מרוקאית

יום שלם אותו נקדיש לעיר פס, אחת היפות והמסקרנות שבערי מרוקו, והבירה הדתית והרוחנית של המדינה. נסייר בסמטאות המדינה, הרובע העתיק שהוכרז כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו, נתרשם מהמולת השווקים ובתי המלאכה של הבורסקאים, נגריות העץ וסדנאות צובעי הצמר, נראה את רקעי הנחושת ואורגי הבדים, נבקר בסדנת קדרות ונותיר זמן בסמטאות ברובע העתיק. נמשיך ל"מלאח"- הרובע היהודי, נבקר בבית הכנסת המשוחזר, בבית הקברות היהודי "בית החיים" בו נשמע את סיפורה המרתק של ללה סוליקה. נחלוף על פני מדרסת אבו-ענניה ונבקר בבית הרמב"ם השוכן ממולו. בשעות הערב, נצא לחפלה מקומית – מופע פולקלור הכולל ריקודים ושחזור של טקס חתונה מסורתית.


יום 5 - פס - איפראן - אפורר

עם בוקר נעזוב את העיר פס ונרד דרומה לארץ הארזים אשר באטלס התיכון. נגיע לאיפראן, עיר הנופש והקיט של מלך מרוקו המזכירה את אזור האלפים בשוויץ. נטייל סביב האגם (בהתאם לעונה) ונלגום קפה במדרחוב של עיירת הנופש הנאה. בהמשך נמשיך בנסיעה לאפורר בה נלון.


יום 6 - אפורר- מפלי האוזוד - מרקש

לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, ניסע לעבר מפלי האוזוד. הנחשבים לגבוהים במרוקו כ-100 מטר גובהם. באזור המפלים נערוך סיור רגלי קצר, נתרשם מעוצמתם של המפלים הנופלים בעוצמה לבריכה טבעית. משם ניסע לסכר בין אלווידאן הגדול שנבנה בשנות ה- 50 ע"י הצרפתים. בתום הביקור נמשיך בנסיעה לכיוון מרקש היפה בה נלון


יום 7 - מרקש - העיר האדומהּ האוריקה + מופע פולקלור "פנטזיה במרקש"

מרקש - הפנינה אשר בהרי האטלס הגבוה, עיר המוקפת דקלים על רקע בתיה האדומים. נקדיש את היום כולו לאתריה ההיסטוריים והמעניינים: ארמון הבהייה, מסגד הכותובייה וגני מנרה המוקפים עצי זית ועוד. נשוטט בסמטאות המלא'ח שם חיים עדיין יהודים. נשמע הרצאה מרתקת על תבלינים וצמחי מרפא בבית המרקחת של חסן פילאלי. נגיע אל כיכר הג'מע אל פנה הססגונית והמרתקת בשעות הערב, בשעה בה מתעוררת הכיכר לחיים, עם דוכני אוכל מעשנים, מרקידי נחשים לקול צלילי חליל, מספרי סיפורים, מרפאים וקוסמים המהלכים בקסם וחן והמאפיינים את שווקיה של העיר הקסומה. לינה במרקש. בשעות הערב נצא למופע ריקודים, שירה ואקרובטיקה אצל עלי.


יום 8 - מרקש ועמק האוריקה

ביום זה נצא אל עמק האוריקה היפהפה, ממנו נשקפים הרי האטלס הגבוהים וביניהם הפסגה הגבוהה ביותר במרוקו - הר הטובאקל. נפתח את היום במישורים הגדולים הנמצאים מצפון להרי האטלס, ובהמשך נטפס על שוליו הצפוניים של רכס הטובאקל. האיזור רווי נחלים קטנים וגדולים הזורמים מהאטלס הגבוה למישור הג'יבלט אשר במרכזו עובר נהר הטנסיפת. נבקר בחלק מכפרי עמק האוריקה – איזור ירוק עד ומיוער, השונה בתכלית מהאיזורים המדבריים והמדבריים למחצה בהם נסענו לפני מספר ימים. נבקר בבית של ברברים, שהינם התושבים המקוריים של מרוקו ונלמד על אורחות חייהם.במידה ויתאפשר נותיר זמן פנוי בשווקים הססגוניים של מרקש. בהתאם לשעת הטיסה, ניסע לשדה התעופה הבינלאומי לטיסה ישירה לתל אביב.מחיר מיוחד לחברי מועדון טיולי מאור:


מחיר לאדם בחדר זוגי: 5550 לנרשמים עד 18/9/23

ניתן לחלק עד 5 תשלומים  ללא ריבית 

לנרשמים עד 10/9 200₪ הנחה לזוג או עד 10 תשלומים ללא ריבית !

תוספת ליחיד בחדר:    1200 ₪  

**המחיר מוגבל ל 20 נרשמים ראשונים !

*המחירים מותנים בשער דולר עד 3.9 מעל לכך תחול תוספת.


המחיר כולל

 • טיסות ישירות למרקש של אלעל

 • אוטובוס תיירים נוח וממוזג

 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות טובה

 • מדריך טיולים ישראלי מצוות "אשת טורס"

 • כלכלה: חצי פנסיון

 • כניסות לאתרים כפי שמצוין במסלול

 • טיפים לנותני שירותים מקומיים: נהג, מדריך מקומי וסבלים

המחיר אינו כולל:

המחיר לא כולל

 • ויזה

 • ביטוחים

 • הוצאות אישיות

 • סיורי בחירה

 • טיפ למדריך הישראלי מקובל לתת 5$ לאדם ליום

 • בדיקות קורונה במידה ויהא צורך 

 • אשרת כניסה (ויזה) למרוקו


הערות:

· המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדר ומקומות הלינה.


המלונות שכלולים בהצעה (או דומים להם):


Riad Ennakhil - Hotel And Spa מרקש 2 לילות

New Hotel קזבלנקה לילה 1

Nour Plazza Fes פז 2 לילות

Chems Du Lac Bin El Ouidane   לילה 1

Riad Ennakhil - Hotel And Spa מרקש לילה 1


פירוט דמי ביטול כלליים

*  עד 90 יום לפני היציאה  199 דולר לאדם

*  מ-90 עד 60 יום ליציאה דמי ביטול של 50% מעלות הטיול.

*  מ-60 עד 30 יום 75% מעלות הטיול.

*  מ-30 יום ועד היציאה 100% דמי ביטול.


***חובה לבצע ביטוח נסיעות לחו"ל המכסה דמי ביטול עקב סיבה רפואית*****

***חובה להוציא אשרת כניסה (ויזה) למרוקו *****


*  במקרה של ביטול הטיול על ידי הלקוח עקב מקרה של כוח עליון כמוגדר בחוק (כוח עליון: לרבות מצב חרום המוכרז על ידי המדינה, תנאי מזג אוויר קיצוניים, גיוס המפעל בזמן חירום, מלחמה, רעידת אדמה, המונעים את הפעילות המתוכננת ואשר יש בהם כדי להשליך על עצם קיום האירוע או על היקף המשתתפים בו למעט הוצאות בפועל) אשר ימנע מהקבוצה לצאת

לטיול, יבוטל הטיול וכל סכום שייגבה/נגבה על ידי טיולי מאור למעט כל ההוצאות שאופיר טורס שילמה לספקי השירותים בטיול לרבות חברות התעופה, ספק המלונות וכו'.

* יובהר כי ביטול ייעשה בכתב בלבד וכל עוד לא נשלח ביטול יש לראות את הנסיעה כמאושרת.

*  יש לשים לב שכל ביטול נוסע אשר יגרור שינוי במספר הנוסעים המינימלי עליו סוכם, יגרור שינוי במחיר

* לפני כרטוס ניתן יהיה לשנות שמות, מרגע הכרטוס יחולו דמי שינוי על החלפת שמות בכפוף לתנאי חברות התעופה. 

bottom of page