top of page

פורטוגל במיטבה טירות נופים ושייט - כולל אטרקציות ללא ימים חופשיים

6-13/6-שלישי-שלישי
שמונה ימים, שבעה לילות

פורטוגל במיטבה טירות נופים ושייט - כולל אטרקציות ושייט ללא ימים חופשיים

מחיר מיוחד לחברי מועדון :

מחיר לאדם בחדר זוגי: ₪5950 
הנחה מיוחדת נוספת !!! - 200 ₪ הנחה  לזוג  ל 20 נרשמים ראשונים או עד 10/4
מחיר לאדם בחדר זוגי אחרי הנחה מיוחדת 5850 ₪
ניתן לחלק עד 5 תשלומים  ללא ריבית
תוספת ליחיד בחדר:    1650 ₪   
המחירים מותנים בשער יורו עד 4.00 מעל לכך תחול תוספת.

טיול מאורגן לפורטוגל

מטמון אירופאי  7 לילות, 8 ימים

6-13/6

***ללא ימים חופשיים, כולל כניסות לכל האטרקציות במסלול***

בפינה המערבית ביותר באירופה הנושקת לאוקיינוס האטלנטי נחבאת לה מדינה המשולה לתיבת מטמון. עשירה בנופים, כנסיות מפוארות ביין משובח ששמו הולך לפניו בכל העולם ובהיסטוריה מפוארת שהטביעה את חותמתה עד היום.

פרטי הטיסות:

תל אביב ליסבון  טיסת נאוס המראה:13.40 נחיתה: 17:30

ליסבון תל אביב טיסת נאוס המראה: 19.00 נחיתה : 02.10


יום 1: תל אביב - ליסבון המסע המופלא מתחיל:


ניפגש בשדה התעופה ונטוס ישירות לליסבון בירת פורטוגל. ככל שיותיר לנו הזמן נצא לבקר באזור בו נערכה תערוכת אקספו 1998 ובו תצוגה ארכיטקטונית מרהיבה של מבנים. בשעות הערב נגיע לבית המלון ללינה .


יום 2: מגלים את ליסבון

לאחר ארוחת הבוקר ניפתח את היום בבירת פורטוגל, ליסבון. המנוע הכלכלי והתרבותי החשוב במדינה. נצא לסיור עומק בעיר אשר בנויה על שבע גבעות רמות, אותן חוצה נהר הטז'ו. מרכז העיר מאופיין בכיכרות, פסלים, מזרקות ובשדרות ירוקות. נסייר בעיר על אתריה המיוחדים. החל ברובע הידוע בלם (Belém – בית לחם) בו נמצא מגדל בלם שנבנה בשנת 1515 על גדות הנהר ונטעם את הפסטל דה נאטא המקורי. נראה את אתריה המרכזיים של העיר: פארק אדוארדו ה-7, מנזר סנט ז'רונימו- מקום קבורתו של וסקו דה גמה, אנדרטת המגלים, רובע אל-פאמה שבו הרובע היהודי העתיק, שדרות ליברטדורס, וכיכר רוסיו ההומה. לעת ערב נשוב למלוננו ללינה.


יום 3: אשטוריל– קאשקיש - קאבו דה רוקה –סינטרה


לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול מרתק בעיירות על החוף המערבי, נבקר באשטוריל שהתפרסמה בסיפורי המרגלים ממלחמת העולם השנייה, קזינו ובתי הנופש של עשירי ליסבון. נמשיך לקשקאיש עיירת הדייגים המפורסמת והרומנטית. נראה את "בוקה דה אינפרנו" – "פה השטן" הסמוך לים. נמשיך לעבר חוף האוקיינוס לעבר קאבו דה רוקה. הנקודה המערבית ביותר ביבשת אירופה, המקום בו האמינו כי נגמר העולם וממנו יצאו מגלי הארצות הפורטוגלים. נבקר בכף הסלע, מצוק תלול שגובהו 144 מטרים, ובראשו מגדלור שנבנה בשנת 1772 שלרגליו מתנפצים גלי האוקיינוס האטלנטי.  נסיים בביקור בעיירת נופש עתיקה בשם סינטרה עירם של רוזנים ומלכי פורטוגל. ניסע בדרך יפיפייה הטובלת בצמחיה עשירה, המובילה במעלה ההר אל העיירה הציורית. נחזה בנוף דרמטי עוצר נשימה ונטייל בסמטאותיה של העיירה, בין הארמונות, המבצרים והמבנים המפוארים שהוקמו בה בתקופות שונות. בתום הסיור נשוב למלוננו  ללינה.


יום 4: בטאליה – אובידוש -  נזארה – אלקובסה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור מרגש בעיירות המנקדות את הנוף. ניסע אל בטאליה הקרויה על שם הקרב הגדול והמכריע בין צבאות ספרד ופורטוגל אשר בעקבות תבוסת צבאות ספרד בנה מייסד שושלת המלוכה הפורטוגלית החדשה, את הכנסייה העצומה בסגנון גותי מפואר. נבקר במנזר הבנוי כולו בסגנון הקרוי מנואלי, על שם המלך מנואל הראשון.  נמשיך לביקור בעיירה קסומה מימי הביניים הקרויה אובידוש, עיירה בה הזמן עמד מלכת. בעיירה רחוב מרכזי יפהפה, המוליך משער הכניסה לעיירה, הבנוי בצורת צריח ועד למבצר שבקצהו השני. מן הרחוב מסתעפות לסירוגין סמטאות אבן ציוריות, גן עדן לחובבי צילום. נמשיך לסיור בנזארה, אתר משיכה תיירותי שוקק בשל צבע החול הזהוב הצובע את חופיו ואווירת הרוגע במקום.  נטפס אל המצוק ממנו נשקפים נופי האוקיאנוס. נוכל לראות את נשות העיר הלבושות עדיין בתלבושות המסורתיות של המקום, שבע חצאיות זו על גבי זו. נמשיך בנסיעה לאלקובסה, העיירה שהתפרסמה בזכות מנזר מריה דה אלקובסה ונתוודע לסיפור האהבה הגדול. לעת ערב נגיע למלוננו באזור קוימברה ללינה.


יום 5: פטימה- קוימברה  – יער בוסאקו


לאחר ארוחת הבוקר נסייר בפאטימה שם נתגלתה 6 פעמים ע"פ האמונה הנוצרית, מרים הקדושה, בפני שלושה ילדים רועים באזור ומסרה את נבואותיה ובקשתה להתפלל לשלום האנושות. נראה את בית התפילה הקטן שנבנה במקום והכנסייה העגולה הגדולה בעולם. בתום הסיור נגיע לקוימברה , עיר אוניברסיטאית עתיקה ומלאת חיות אשר במאות ה 12-13 שימשה כבירת פורטוגל ובה נוסדה האוניברסיטה הפורטוגזית הראשונה במאה ה 14, העיר העתיקה שעל הגבעה מרכזת את רוב האתרים המעניינים; בנייני האוניברסיטה המקוריים נמצאים ליד מבנים מודרניים ופרוזאיים יותר. אפשר עדיין לראות סטודנטים השומרים על מנהגי העבר ולובשים גלימות שחורות עם סרטים צבעוניים לפי הפקולטה שאליה הם שייכים. נסייר בעיר ובמתחם האוניברסיטה, ולא נפסח על ביקור בספרייה העתיקה. נמשיך לביקור ביער "בוסאקו" הצומח על מדרון תלול בלב הארץ. ניסע בנוף המתפתל בין עצים עתיקים ונצא לטיול בשמורה שם נצפה בארמון "בוסאקו". בתום הטיול נגיע למלוננו באזור OLIVEIRA DE AZEMEIS ללינה.


יום 6: טומאר – בלמונטה - גאורדה - ובית הכנסת העתיק


לאחר ארוחת הבוקר נצא למסע ארוך ומרתק בזמן לעבר הסיפור המרתק על היהודים האנוסים שהפורטוגזים קראו להם הנוצרים החדשים. נתחיל את המסע בביקור בעיירה "טומר", עיירה היסטורית במרכז פורטוגל, הידועה בשרידי המבצר הטמפלרי המרשים שלה. נראה את בית הכנסת העתיק אחד מבתי התפילה היהודיים בפורטוגל שעדיין קיים והיה פעיל מהמאה ה-15. נמשיך בנסיעה ארוכה בדרך יפיפייה למפגש מרתק עם העבר בעיירת האנוסים בלמונטה. תושביה היהודים הסתירו את זהותם ועתה, מפעילים צאצאיהם במקום בית כנסת ומוזיאון .נשמע את סיפורם ונשוטט בסמטאות הכפר שהתפרסם גם במגלה ברזיל, קברל, המונצח שם באנדרטה. אם הזמן יאפשר נעצור בדרך חזרה בעיירה גוארדה לביקור בקתדרלה היפה. בתום הסיור נחזור למלוננו ללינה .


יום 7 – אווירו - פורטו - מסע מרתק מ"ונציה של פורטוגל" לאוקיינוס - ושייט בנהר הדאורו


הבוקר נצא לכוון פורטו , ניסע לאורך חוף האוקיאנוס האטלנטי עד לעיירה אויירו המכונה לא פעם כ"ונציה הקטנה של פורטוגל". מדובר בעיר קטנה, מקסימה ואותנטית שרחוקה מהמניירות של העיר ונציה, תמצאו כאן אנשים פשוטים לצד בתי עסק קטנים ומסעדות עממיות וכאן בדיוק הקסם שלה. נמשיך לעיר פורטו. נערוך הכרות ראשונה עם פורטו. משמה נגזר המושג אופורטוניזם. מקורו בספנים שכונו אופורטוניסטים, משום שעגנו בנמל פורטו וחיכו להזדמנות להפלגה רווחית. אלה היו ידועים בכך שהם מפליגים לאן שכדאי, ושינו בקלות את היעד לפי מה שנראה משתלם יותר. הגשרים מחברים את פורטו אל שכנתה גאיה מעל נהר הדואורו, רבים מהם מספקים מראה נפלא לנהר. עיר נעימה ומטופחת בעלת אופי אירופי, שזורה בפינות ירוקות ובגנים, וניצבת על הגדה הצפונית של נהר הדואורו החלק ההיסטורי של העיר הוכרז כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו, על סמטאותיו הציוריות. סיורנו יעבור בין כיכרות העיר, רובע ריוויירה הציורי אשר לרגלי הגשר פונט דה דו לואיש. במהלך הסיור נעצור ונראה את בית הכנסת על שם כדורי ונשמע את סיפור קהילת יהודי פורטו. נראה את קתדרלת סה' (Se’) המדהימה בארכיטקטורה שלה ואת מגדל קלריגוש, כנסיית סאן פרנסיסקו. נמשיך ונבקר בפלאסיו דה בולסה, אחד האתרים העיקריים בעיר. לסיום נעלה על סירה לשייט בנהר דואורו החוצה את העיר. לעת ערב נשוב למלוננו ללינה.


יום 8 – נפרדים מפורטוגל

ביומנו האחרון נשלים את הסיור בעיר המרתקת פורטו. לקראת צהרים ניפרד מפורטוגל ובהתאם לשעת הטיסה נגיע לשדה התעופה בליסבון לטיסתנו חזרה לישראל.


מחיר מיוחד לחברי מועדון טיולי מאור:


מחיר לאדם בחדר זוגי: 5950 

הנחה מיוחדת נוספת !!! - 200 ₪ הנחה  לזוג  ל 20 נרשמים ראשונים או עד 10/4

מחיר לאדם בחדר זוגי אחרי הנחה מיוחדת 5850 ₪

ניתן לחלק עד 5 תשלומים  ללא ריבית 

תוספת ליחיד בחדר:    1650 ₪   **המחיר מוגבל ל 20 נרשמים ראשונים !

*המחירים מותנים בשער יורו עד 4.00מעל לכך תחול תוספת.

המחיר כולל :

· טיסות ישירות הלוך לליסבון.

· בית מלון בדרגת תיירות ראשונה כולל ארוחת בוקר .

· כלכלה : לינה וארוחת בוקר.

· אוטובוס תיירים מרווח.

· סיורים לפי מסלול הטיול.

· כניסות לאתרים בהם מבקרים לפי המסלול.

· מדריך ישראלי מנוסה.

· מדריכים מקומיים כנדרש על פי החוק.

· טיפים לנותני השירותים בחו"ל.

· כולל מס מקומי במלונות

המחיר אינו כולל:

· תשר למדריך הקבוצה

· בדיקות קורונה

· ביטוח בריאות לחו"ל, או כל ביטוח אחר

· הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו )על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול(

· תוספת דלק ומיסים תוספת דלק שתחול לאחר – 1.1.23 וכן מיסי נמל בחו"ל

· כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"


הערות:

· המחיר מותנה במינימום 40 נוסעים משלמים

· המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדר ומקומות הלינה.


פירוט דמי ביטול כלליים

*  עד 90 יום לפני היציאה  199 יורו לאדם

*  מ-90 עד 60 יום ליציאה דמי ביטול של 50% מעלות הטיול.

*  מ-60 עד 30 יום 75% מעלות הטיול.

*  מ-30 יום ועד היציאה 100% דמי ביטול.


***חובה לבצע ביטוח נסיעות לחו"ל המכסה דמי ביטול עקב סיבה רפואית*****


*  במקרה של ביטול הטיול על ידי הלקוח עקב מקרה של כוח עליון כמוגדר בחוק (כוח עליון: לרבות מצב חרום המוכרז על ידי המדינה, תנאי מזג אוויר קיצוניים, גיוס המפעל בזמן חירום, מלחמה, רעידת אדמה, המונעים את הפעילות המתוכננת ואשר יש בהם כדי להשליך על עצם קיום האירוע או על היקף המשתתפים בו למעט הוצאות בפועל) אשר ימנע מהקבוצה לצאת

לטיול, יבוטל הטיול וכל סכום שייגבה/נגבה על ידי טיולי מאור למעט כל ההוצאות שאופיר טורס שילמה לספקי השירותים בטיול לרבות חברות התעופה, ספק המלונות וכו'.

* יובהר כי ביטול ייעשה בכתב בלבד וכל עוד לא נשלח ביטול יש לראות את הנסיעה כמאושרת.

*  יש לשים לב שכל ביטול נוסע אשר יגרור שינוי במספר הנוסעים המינימלי עליו סוכם, יגרור שינוי במחיר

* לפני כרטוס ניתן יהיה לשנות שמות, מרגע הכרטוס יחולו דמי שינוי על החלפת שמות בכפוף לתנאי חברות התעופה. 

bottom of page