top of page

החלום הגאורגי – טיול מקיף לגיאורגיה

25/6-2/7
רביעי-רביעי
שמונה ימים, שבעה לילות

החלום הגיאורגי - טיול מקיף לגיאורגיה היפה

מחיר מיוחד לחברי מועדון :

מחיר לאדם בחדר זוגי: 1269$ דולר ניתן לחלק עד 5 תשלומים ללא ריבית
תוספת ליחיד בחדר: 450$
**המחיר מוגבל ל 20 נרשמים ראשונים !

החלום הגאורגי – טיול מקיף לגיאורגיה

 7 לילות, 8 ימים
8 ימים / 7 לילות

חצי פנסיון + 2 ארוחות צהרים

כולל טיול ברכבי שטח עלייה ברכבל, מערת הנטיפים ועוד..

ללא ימים חופשיים כל האטרקציות כלולות !


על דרך המשי בין רכסים עצומים נחבאת מדינה עם טבע עוצר נשימה, כנסיות עתיקות, שווקים צבעוניים ואוכל שמחמם את הלב והנשמה.


יום 1: המסע המופלא שלנו מתחיל - תל אביב - טיבלסי


ניפגש בשדה התעופה ונטוס בטיסה ישירה לטבליסי, בירת גיאורגיה. עם ההגעה ניסע למלוננו בטביליסי.


יום 2: מפגש עם תרבות היין הגיאורגית - סיור עומק בחבל היין קאחתי וביקור בעיירה סירנארי


היום ניסע מזרחה בדרך היין של גאורגיה. בדרכנו נוכל להתרשם מהכרמים והיקבים הרבים המפיקים מגוון עצום של יינות משובחים. נחלוף בין נהרות, כפרים, יערות ונופים מרהיבים עד שנגיע לסירנארי שבדרום חבל קאחטי. העיר המיוחדת משולבת בנופים מרהיבים מהמאה ה- 18, אשר שוחזרו לאחרונה. נעצור לסיורים באתרי המפתח של חבל הארץ, נבקר בכרמים ויקבים ונוכל לטעום ולהתרשם מן התוצרת המקומית. לעת ערב נשוב לטביליסי שם נערוך סיור ערב כולל עליה ברכבל אל מצודת נריקלה לתצפית על העיר. בתום הסיור נגיע למלוננו בטבליסי.


יום 3: נוסעים אחורה בזמן - טיבליסי - ג׳ווארי - גורי - קוטאיסי


הבוקר ניסע מערבה לכיוון קוטאיסי, עיר הולדתו של של דוד - מלך גאורגיה. נבקר בכנסיית ג'ווארי הצופה על מפגש הנהרות ועל העיר העתיקה מצ'חטה שנחשבת לערש הנצרות הגאורגית. בדרך נעצור בעיר גורי עיר הולדתו של שליט ברית המועצות לשעבר - סטלין. נבקר בחצר המוזיאון שנבנה לזכרו, מהבית בו נולד ונצפה על קרון הרכבת המפורסם שלו. לעת ערב נגיע למלוננו בקוטאיסי.


יום 4: טבע בראשית במלא הדרו - קוטאיסי - בורג'ומי - בקוריאני


היום נבקר באזור הרובע היהודי בו הייתה בעבר קהילה יהודית שהייתה מהגדולות בגאורגיה. נבקר במתחם בתי הכנסת שבנייתו החלה עוד בשנת 1815 ונתוודע להיסטוריה ולסיפורה של קהילה מפוארת זו. נמשיך לביקור בשמורת הטבע "פארק סטאפליה". נטייל רגלית בשבילי השמורה, נתרשם משרידי הדינוזאורים שהתגלו באזור ונבקר בתוך מערת הנטיפים הנמצאת במרכז השמורה. בתום הסיור ניסע לעיירת המרפא בורג'ומי ונבקר בפארק היפהפה. נראה את המעיין שמימיו מפורסמים בכל העולם ואף נוכל לטעום מהם. בתום הביקור ניסע למלוננו בבקוריאני.


יום 5: כוח יופי וחכמה - תמר המלך - מערות וארדזיה – אחלציחה


לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכיוון הגבול הטורקי דרך נופי ספר מרתקים. בדרכנו נוכל לראות את מצודת חרטויסי מהמאה ה-10. נמשיך לעיר המערות וארדזיה שנחשבת לאחת מן האתרים המעניינים ביותר בגאורגיה. נסייר באתר ונתרשם מהמערכות החצובות של מערות אשר מסודרות בקומות ובטורים ארוכים. נלמד על האומנות שהתגלתה במערות ועל התרבות הנוצרית שהתפתחה כאן. בתום הסיור ניסע לאחלציחה ונבקר במצודה העתיקה שלה, מצודת רבאטי שבה הסתיים לאחרונה פרויקט שיפוץ נרחב. נבקר ברובע היהודי ובבית הכנסת (במידה ויתאפשר) שנשתמר ובתום הביקור נשוב למלוננו בבקוריאני.


יום 6: מצחטה - הקווקז הגבוה - הדרך הצבאית - גודאורי


את היום נתחיל בביקור בעיר הבירה העתיקה מצחטה שם נוכל להתרשם מקתדרלת עץ החיים המפורסמת. נותיר זמן ככל הניתן לטיול בסמטאות העיר העתיקה ונמשיך בנסיעה צפונה לתצפית על מאגר המים הגדול זינוואלי. נמשיך לביקור בטירת אננאורי בעלת היסטוריה עקובה מדם של מלחמות שהתחוללו בשטחה בשל מיקומה האסטרטגי החשוב. נמשיך לגודאורי בנתיב הדרך הצבאית הגיאורגית ששימשה כגשר מחבר בין גיאורגיה לשכנותיה שמצפון לקווקז ובעיקר אל רוסיה. נטפס אל עבר הקווקז הגבוה, נערוך תצפיות אל הרכס היפה ונתרשם מנופי הדרך המדהימה. בתום הסיור נגיע למלוננו בגודאורי.


יום 7: לגעת בשמים - גודאורי - קאזבגי ברכבי שטח


לאחר ארוחת הבוקר ניסע צפונה לעיירה סטפאנצמינדה השוכנת למרגלות הר הקאזבג - הרכס הגבוה ביותר בשרשרת הרי הקווקז שבתחום גאורגיה. בדרך נבקר במונומנט האחווה והידידות שהוקם ע"י השלטון הסובייטי לציון 200 שנות איחוד בין שתי המדינות. עם ההגעה לעיירה, נעלה לסיור על רכבי שטח אשר ייקחו אותנו במעלה ההרים לתצפית מרהיבה על כל האזור. בצהריים נעצור לקורס בישול בו נלמד להכין את המאכל המקומי חינקאלי. נאכל ארוחת צהריים אצל משפחה מקומית מסורתית לאחר מכן ניסע למלוננו בטביליסי.


יום 8 : טיבליסי – תל אביב


לאחר ארוחת הבוקר  נקדיש את יומנו האחרון לעיר טביליסי. נתחיל בסיור רגלי בעיר העתיקה ובבית הכנסת ברובע היהודי. נראה את פסלה של אמא גאורגיה ואת מצודת נריקלה. נבקר בקתדרלת סמבה שהינה המרכז הדתי של הנצרות הגאורגית, נראה את שדרות רוסטאוולי ואת המבנים החשובים הממוקמים בהן, נתרשם מהאדריכלות העתיקה והמודרנית המשולבות זו בזו ולא נחמיץ את אתר הפסלים המדהים של האמן הגאורגי צראטלי - תפארת גאורגיה. נותיר זמן חופשי לקניות ובערב נצא לארוחת ערב כמיטב המסורת הגאורגית, בליווי מופע פולקלור מקומי ולאחר מכן ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.מחיר לאדם בחדר   זוגי

1269$ ניתן לחלק ל 5 תשלומים ללא ריבית

תוספת לאדם   בחדר יחיד

450$


המחיר כולל:


ü טיסות ישירות לטיביליסי

ü מלונות 4* לאורך המסלול.

ü כלכלה : חצי פנסיון + שתי ארוחות צהריים נוספות.

ü מדריך מקצועי מבית אופיר טורס

ü מדריך מקומי

ü אוטובוס צמוד לביצוע הטיולים

ü כניסות לאתרים כמפורט במסלול

ü טיפים לנותני השירותים בחו"ל


המחיר אינו כולל:

ü ארוחות נוספות

ü דמי סבלות

ü תשר למדריך הקבוצה

ü הוצאות אישיות

ü כל מה שלא מופיע תחת הסעיף "המחיר כולל."

הערות:

ü המסלול מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או את סדר הימים

ü ייתכנו שינויים בסדר ובמקומות הלינה.


ü יציאת הטיול והמחיר מותנית במינימום 30 נוסעים משלמים.פירוט דמי ביטול כלליים


*  עד 90 יום לפני היציאה  199 דולר לאדם

*  מ-90 עד 60 יום ליציאה דמי ביטול של 50% מעלות הטיול.

*  מ-60 עד 30 יום 75% מעלות הטיול.

*  מ-30 יום ועד היציאה 100% דמי ביטול.

***חובה לבצע ביטוח נסיעות לחו"ל המכסה דמי ביטול עקב סיבה רפואית*****

.

*  במקרה של ביטול הטיול על ידי הלקוח עקב מקרה של כוח עליון כמוגדר בחוק (כוח עליון: לרבות מצב חרום המוכרז על ידי המדינה, תנאי מזג אוויר קיצוניים, גיוס המפעל בזמן חירום, מלחמה, רעידת אדמה, המונעים את הפעילות המתוכננת ואשר יש בהם כדי להשליך על עצם קיום האירוע או על היקף המשתתפים בו למעט הוצאות בפועל) אשר ימנע מהקבוצה לצאת

לטיול, יבוטל הטיול וכל סכום שייגבה/נגבה על ידי טיולי מאור למעט כל ההוצאות שאופיר טורס שילמה לספקי השירותים בטיול לרבות חברות התעופה, ספק המלונות וכו'.

* יובהר כי ביטול ייעשה בכתב בלבד וכל עוד לא נשלח ביטול יש לראות את הנסיעה כמאושרת.

*  יש לשים לב שכל ביטול נוסע אשר יגרור שינוי במספר הנוסעים המינימלי עליו סוכם, יגרור שינוי במחיר

* לפני כרטוס ניתן יהיה לשנות שמות, מרגע הכרטוס יחולו דמי שינוי על החלפת שמות בכפוף לתנאי חברות התעופה.

bottom of page