top of page

טיול מהנה לערים ולהרים והנופים המרהיבים של צפון איטליה כולל ונציה ורונה אגם גארדה והדולמיטים

2-8/7 שלישי-שני

טיול מהנה לערים ולהרים והנופים המרהיבים של צפון איטליה כולל ונציה ורונה אגם גארדה והדולמיטים

מחיר מיוחד לחברי מועדון :

1239 אירו אפשר לחלק ל 5 תשלומים

פרטי הטיסות:

2/7/24 נתב"ג ורונה - המראה 1.50 

8/7/24 ורונה תב"ג המראה 21.20


יום 1- נתבג- ורונה


נמריא לורונה בצפון איטליה, לאחר הנחיתה נעשה דרכנו לסיור בעיר וורונה, הידועה בסיפור האהבה הבלתי ממומש של רומיאו ויוליה. נטייל בפיאצה ברה האלגנטית, נצפה בארנה , האמפיתיאטרון ששרד מהתקופה הרומית,בו מתקיים כל קיץ, פסטיבל האופרה, נטייל במדרחוב האלגנטי ונגיע לחצר ביתה של יוליה ובו המרפסת המפורסמת, שם נשמע את סיפור האהבה הטרגי ולא נוותר כמובן על צילום עם פסלה של יוליה. בתום הסיור נגיע למלוננו באזור.


יום 2- וונציה


לאחר ארוחת הבוקר, נצא לוונציה – עיר התעלות, הבנויה על 117 איים ובה 409 גשרים. נתחיל בגטו היהודי ונשמע את סיפורו של הגטו היהודי הראשון בעולם, נמשיך לכיכר סן מרקו המרהיבה והמפוארת, בה נצפה בארמון הדוגים, בבזיליקת סן מרקו, מגדל הפעמונים ומבנים נוספים. נראה את גשר האנחות ונשמע את סיפורו המיוחד. נמשיך לאחד מסמליה הבולטים של העיר, גשר הריאלטו ונקנח בתמונה אופיינית לעיר, על רקע התעלה הגדולה. ינתן זמן חופשי להנות מהסמטאות הציוריות של העיר. בתום הסיור נשוב למלוננו.


יום 3 – מילאנו – ברגמו


לאחר ארוחת הבוקר ניסע למילאנו-הידועה בעולם כעיר האופנה. נצפה בדואומו, פאר הארכיטקטורה הגותית, נטייל בקניון המקורה הראשון בעולם- גלריה ויטוריו עמנואל, נצפה בבנין האופרה המפורסמת – לה סקאלה, ונשוטט להנאתנו ברחובות המרכזיים הגדושים בחנויות אופנה, מסעדות ובתי קפה. נמשיך לביקור בברגמו, נעלה בפוניקולר – רכבל קרקעי, לעיר העתיקה, המוקפת חומה, יטייל בסמטאות הציוריות של המרכז ההיסטורי ,נתרשם מהקתדרלה והמבנים שהשתמרו, כאילו הזמן עצר מלכת. בתום הסיור נחזור למלוננו.


יום 4 – בסאנו דל גראפה – פאדובה


הבוקר נצא לטיול בעיירה הציורית, בסאנו דל גראפה, בית היוצר של הגראפה האיטלקית, נראה את גשר העץ המיוחד, פרי תכנונו של פאלאדיו, נטייל בכיכרות הציוריות ונתרשם מהארמונות, החנויות ומבני הציבור. נמשיך לפאדובה, נטייל בכיכר יצחק רבין, נבקר ברובע היהודי ובכיכרות הציוריות- פיאצה דל ארבה ופיאצה דלה פרוטה ,בהן מבנים מרשימים של הארכיטקט פאלאדיו. בתום הסיורים, נחזור למלוננו.


יום 5 – דולומיטים


הבוקר נצא ליום שכולו טבע, נצפין לכיוון הרי הדולומיטים המיוחדים שהינם חלק משרשרת הרי האלפים. יום של יופי פראי -הרים נישאים, נהרות ואגמים. ניסע בדרך מפותלת בין יערות, עמקים מוריקים ומעברי הרים. נעבור דרך עיירות ציוריות ונופים משכרים. חווית טבע במיטבה. לעת ערב, נחזור למלוננו.


יום 6 – אגם גרדה – מפלי וורונה, ריבה דל גרדה- לימונה- מלצזינה- סרמיונה


הבוקר נצא ליום מהנה סביב עיירות אגם גרדה, הגדול באגמי צפון איטליה. נעלה לצפון האגם, לשמורת הטבע המיוחדת- מפלי וורונה השוצפים, נמשיך לעיירה ריבה דל גרדה, נעלה על סירה לשייט מהנה על האגם, לעיירה לימונה סול גרדה, נטייל בסמטאות הציוריות ונמשיך בשייט לעיירה מלצסינה מהיפות בעיירות גרדה. נמשיך לסרמיונה, לשון יבשה החודרת לאגם, הידועה כפנינת האגם, נצפה במצודת סקליגרי  ונסייר בסמטאותיה הציוריות הגדושות חנויות, בתי קפה וגלידריות עם הררי גלידה.  בתום היום נחזור למלוננו.


יום 7 – בורגטו סול מינצו- טריאסטה גני ארמון מיראמרה


הבוקר נצא לכפר הקסום- בורגטו סול מינצו, שבתיו בנויים על מימי הנהר, נטייל בכפר הציורי, נשמע את סיפור הטורטליני, המאפיין את המקום, נלגום כוס אספרסו ונרגיש איטלקיים, נמשיך לטריאסט, נסייר בעיר העתיקה, נראה את הכיכר הגדולה – פיאצה יוניטה, כיכר הבורסה, ונהנה מהרחובות והסמטאות. נמשיך לביקור בגני ארמון מיראמרה- נטייל בגנים היפים הצופים לנוף הקסום של הים. בתום הביקור ניסע לשדה התעופה לטיסת החזור ארצה


מחיר לאדם בחדר זוגי: 1239 אירו אפשר לחלק ל 5 תשלומים ללא ריבית

תוספת ליחיד בחדר 450 יורוהמחיר כולל:

ü טיסות ישירות לורונה

ü מלונות בדרגת 4 כוכבים

ü כלכלה : ארוחת בוקר

ü מס עיר בבתי המלון

ü מדריך מקצועי מבית אופיר טורס

ü אוטובוס צמוד לביצוע הטיולים

ü כניסות לאתרים כמפורט במסלול

ü טיפים לנותני השירותים בחו"ל


המחיר אינו כולל:

ü ארוחות נוספות

ü דמי סבלות

ü תשר למדריך הקבוצה

ü הוצאות אישיות

ü כל מה שלא מופיע תחת הסעיף "המחיר כולל."


דמי ביטול:


*  עד 90 יום לפני היציאה  199 יורו לאדם

*  מ-90 עד 60 יום ליציאה דמי ביטול של 50% מעלות הטיול.

*  מ-60 עד 30 יום 75% מעלות הטיול.

*  מ-30 יום ועד היציאה 100% דמי ביטול.

***חובה לבצע ביטוח נסיעות לחו"ל המכסה דמי ביטול עקב סיבה רפואית*****

.

*  במקרה של ביטול הטיול על ידי הלקוח עקב מקרה של כוח עליון כמוגדר בחוק (כוח עליון: לרבות מצב חרום המוכרז על ידי המדינה, תנאי מזג אוויר קיצוניים, גיוס המפעל בזמן חירום, מלחמה, רעידת אדמה, המונעים את הפעילות המתוכננת ואשר יש בהם כדי להשליך על עצם קיום האירוע או על היקף המשתתפים בו למעט הוצאות בפועל) אשר ימנע מהקבוצה לצאת

לטיול, יבוטל הטיול וכל סכום שייגבה/נגבה על ידי טיולי מאור למעט כל ההוצאות שאופיר טורס שילמה לספקי השירותים בטיול לרבות חברות התעופה, ספק המלונות וכו'.

* יובהר כי ביטול ייעשה בכתב בלבד וכל עוד לא נשלח ביטול יש לראות את הנסיעה כמאושרת.

*  יש לשים לב שכל ביטול נוסע אשר יגרור שינוי במספר הנוסעים המינימלי עליו סוכם, יגרור שינוי במחיר

* לפני כרטוס ניתן יהיה לשנות שמות, מרגע הכרטוס יחולו דמי שינוי על החלפת שמות בכפוף לתנאי חברות התעופה.

bottom of page